به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، آئین تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت با حضوردکتر عرب نژاد مدیر کل دفتر حراست و امورمحرمانه شرکت مهندسی آبفای کشور ،مهندس حسن زاده معاون مدیر کل دفتر مرکزی حراست آبفا کشور ، مهندس نوری رئیس دفتر مدیرکل دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو ، مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آبفای استان مرکزی و معاونین  ، مشاورین و مدیران شرکت در روز سه شنبه 30 دی ماه برگزار گردید. 

   دکترعرب نژاد مدیر کل دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفای کشور در این آئین ضمن تشکر از مجموعه  شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی بواسطه خدمات رسانی به مردم  از زحمات مدیرعامل این شرکت که جزء ایثارگران محسوب میشوند قدردانی نموده و امنیت فعلی کشور در سایه تحریم و فشارحداکثری دشمنان را ، مرهون زحمات ایثارگران دانست.

     وی در ادامه  اظهار داشت : نگاه مدیران در صنعت آب و برق کشور  باید توام با نگاه امنیتی باشد تا کالای امنیتی آب و برق را به نحو مطلوب به مردم عرضه گردد.

     عرب نژاد با تاکید بر ضرورت حفاظت فیزیکی از تاسیسات آب افزود : توجه ویژه به تاسیسات به ویژه مخازن ذخیره آب و تصفیه خانه ها برای جلو گیری از هر گونه جنگ بیولوژیکی دشمن و همچنین رعایت نکات امنیتی در اجرای پروژه ها بسیار مهم و از اولویت های کار در حراست این مجموعه می باشد. 

    مدیر کل دفترحراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفای کشور  شاخصه های یک مدیر موفق حراست را  ، راز داری ، مردم داری ، داشتن صداقت و روحیه گره گشایی  و نگاه مهربانانه به همکاران خود دانست وحراست را به پرهیز از هر گونه مچ گیری و نگاه منفی به همکاران توصیه نمود.

   در پایان جلسه ، مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از زحمات آقای مسلم ابراهیمی سرپرست دفترحراست و امور محرمانه این شرکت طی ماه های اخیر و آقایان حبیب فیروزی ، مسعود راستین و محمد سعید مقدسی مدیران اسبق حراست شرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی ، با اهداء لوح سپاسی قدردانی نمود و ضمن ابلاغ حکم آقای سید محمد جواد موسوی نژاد  به عنوان مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، برای وی آرزوی موفقیت کرد.