به گزارش اکونا پرس،

  وی افزود: این طرح ها شامل افتتاح 111 پروژه با اعتبار 206 میلیارد تومان و آغاز عملیات اجرایی 21طرح با اعتبار 128 میلیارد تومان است.

سرپرست  فرمانداری همدان با تاکید بر ابتکار عمل در اجرای برنامه های دهه فجر اظهارکرد: مشارکت حداکثری مردم و فعالان اجتماعی و فرهنگی در تعظیم شعائر مد نظر قرار گیرد .

وی افزود :کمیته های تخصصی 18 گانه در ستاد دهه فجر شهرستان همدان متناسب با جامعه  هدف خویش نسبت به اجرای برنامه ها با ملاحظه  مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا اقدام نمایند.

محمدی با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عملکرد دولت می باشد یادآور شد : دستگاههای اجرایی نسبت به اطلاع رسانی با استفاده از ظرفیت رسانه ها و  بهره گیری از فضای مجازی در این راستا اقدام نمایند.

سرپرست فرمانداری همدان با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به بیانیه گام دوم انقلاب افزود : دستگاههای اجرایی مسئول، تشکلهای دانشجویی و مردمی باید تمرکز بیشتری در این خصوص داشته باشند .

وی بصیرت افزایی،امید آفرینی، دشمن شناسی، خودباوری و وحدت را مهمترین رویکردهای تعیین شده دهه مبارک فجر در سالجاری دانست و تصریح کرد : در برابر آثار تحریمهای ظالمانه، تبلیغات منفی و شرایط خاص ناشی از کرونا امید آفرینی بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

محمد علی محمدی افزود : دهه مبارک فجر با ایام میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام تقارن یافته است که باید در برگزاری جشنها و برنامه ها با توجه به ملاحظات و محدودیتها مد نظر قرار گیرد.