به گزارش اکونا پرس،

مهمترین عامل قوام دهنده و رشد دهنده سرمایه های اقتصادی ، طبیعی و انسانی ، سرمایه اجتماعی است و نشانه های سرمایه های اجتماعی همین مواردی است که در فولاد هرمزگان شاهد آن هستیم این سرمایه اجتماعی خودش رادر تولید ،  کاهش حوادث و در افزایش بهره وری نیروی کار نشان می هد .

دراین شرایط سختی که در کشور شاهد آن هستیم عملکرد این شرکت بسیار مطلوب و قابل تقدیر است و این نشان از توجه مدیریت عامل این مجموعه به مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی می باشد و بایستی به شما دستمریزاد گفت .

فولاد هرمزگان در ارزیابی کمیته داوران جشواره امتنان که از کارگران و کارافرینان نمونه تقدیر میشود ، رتبه اول را در حوزه کارگر نمونه کسب کرده است  و کارگر نمونه بخش صنعت کشور از شرکت فولاد هرمزگان معرفی خواهد شد  که این مایه افتخار برای استان هرمزگان می باشد.

هرجا ما از صنعت حرکتی می بینم ،  فولاد هرمزگان در آنجا حضور دارد که این نشان دهنده توجه مدیر عامل محترم مجموعه به این مسائل است  که جای تقدیر دارد .

حضور فولاد هرمزگان باعث شکوفایی سایر بخشهای استان شده است و فرصتهای شغلی که برای استان فراهم نموده است همه نشان از حرکت خوب و رو به رشد این شرکت می باشد .

فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مراسم افتتاح خانه فرهنگ کار و تلاش این شرکت :

 

فولاد هرمزگان هیچ حساب بانکی در شهر و یا استان دیگر به غیر از استان هرمزگان و شهر بندرعباس ندارد و تمام پرداختها ی قانونی و مالیاتها به اداره مالیات استان و در شهر بندرعباس انجام می شود .

در بحث تولید تختال  1.5 درصد از برنامه تولید بالاتر و در تولید آهن اسفنجی 7 درصد از میزان تولید سال قبل بالاتر هستیم .

طرح توسعه زیر سقف فولاد هرمزگان در حال اجرا است که با اتمام آن  از 1 میلیون 500 هزارتن تختال به 2 میلیون تختال خواهیم رسید .

 

از ابتدای همه گیری بیماری کرونا، فولاد هرمزگان در راستای حفظ سلامتی کارکنان و خانواده های محترم انها اقدامات قابل توجهی را انجام داده است . شیفت بندی  کارکنان ، توزیع اقلام بهداشتی بین کارکنان و خانواده های آنها ، عدم حضور کارکنان دارای  بیماری زمینه ای در محل کار با پرداخت حقوق بصورت کامل  ، ضد عفونی  کردن معابر وسرویس های ایاب ذهاب ، راه اندازی سامانه غربالگری آنلاین و انجام تست های تشخیص کرونا در محل شرکت،  گوشه ای از فعالبت های فولاد هرمزگان در جهت حفظ سلامت کارکنان و خانواده های آنها می باشد .

سرمایه هر شرکت کارکنان آن هستند .ما هیچ وظیفه ای مهمتر و بالاتر از آموزش ، پرورش و تربیت نیروی انسانی نداریم .بی شک تلاش ما در این راه منجر به تحول در جامعه خواهد شد

فولاد هرمزگان با تشکیل دپارتمان بومی سازی اقدامات فابل توجهی در حوزه بومی سازی انجام داده است تا آنجا که اخیرا رئیس هیات عامل ایمدرو از اقدامات انجام شده در حوزه بومی سازی دراین شرک تقدیر نموده اند.