به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ؛ عابد حقدادی در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی با اشاره به تبیین آیین نامه توانمندسازی دستیاری جوانان اظهار داشت: دستورالعمل طرح توانمندسازی جوانان را وزارت ورزش و جوانان در شورای ملی تصویب کرده و در سطح کشور به همه استان‌ها از جمله استان مرکزی ابلاغ کردند.

وی افزود در هر شهرستان حداقل دو سازمان مردم نهاد و چهار نفر از فعالان فرهنگی و اجتماعی به عضویت ستاد ساماندهی امور جوانان در آمدند و تا قبل از پایان سال یک دوره از آیین‌نامه دستیاری جوانان در استان مرکزی برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی ادامه داد : نسل جوان در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری نقش کلیدی دارند و اهمیت آن برای همگان روشن و واضح است.

حقدادی خاطرنشان کرد : هدف از اجرای طرح دستگیری جوانان در دستگاه ها آشنایی بیشتر با حوزه های اداری و دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

وی عنوان کرد : در طرح دستگیری جوانان چهار جوان باید در ۱۰ روز کاری در 20 دستگاه که حضور پیدا کنند و گزارش خود را به دبیرخانه استانی و سپس به دفتر هماهنگی وزارت ورزش و جوانان را نشانه کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی افزود : طرح دستیاری جوانان با وجود این نسل جوان در کنار مدیران یک تغییر و تحول مثبتی را به دنبال دارد و می تواند تاثیر شگرفی در جامعه ایجاد کند.