به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در این رویداد که با حضور میرزایی مدیرعامل شرکت و همچتین مدیران واحدهای صنعتی و نمایندگان شتاب دهنده های امید و آفتاب و مدیران دانشگاه‌های استان، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سازمان صمت استان و علاقه مندان بصورت برخط و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

میرزایی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی و نایب رئیس شورای هماهنگی فن بازار در این حاشیه این رویداد با موثر خواندن مشارکت جوانان و دانشجویان خلاق در آینده صنعت کشور افزود برگزیدگان این رویدادها علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره ای و منتورینگ در خلال رویداد از حمایت‌های مالی، اعتباری و استقرار شرکت شهرکهای صنعتی برخوردار می گردند.

وی در ادامه گفت : در این رویداد 5 طرح استارت آپی برتر طرحهای خود را ارائه و در نهایت سه طرح برتر برگزیده و با اهدای جوایز مورد تقدیر قرار گرفتند.

میرزایی افزود : در این رویداد طرح تولید پرینترهای سه بعدی شکلات، طرح تولید اسکاچ های آشپزخانه یکبار مصرف دوستدار محیط زیست، بانک اطلاعاتی هوشمند صنعت و طرح پلتفرم بازاریابی هوشمند برای اولین بار ارائه گردیدند.

شایان ذکر است رویداد استارت آپ دمو بر مبنای برنامه های عملیاتی فن بازار منطقه ای استان و شاخصهای ابلاغی سازمان صنایع کوچک در جهت توسعه تجاری سازی و نوسازی صنایع استان برگزار می گردد.