به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم، با اعلام مشارکت کم نظیر ۱۴۶ میلیارد ریالی مردم نیکوکار و نوع دوست استان قم در جشن نیکوکاری گفت: از مراجع معظم تقلید که با رهنمودهای خود و و مردم استان و خیران که با کمک های خود شرایط سخت اقتصادی و کرونا در جشن نیکوکاری امسال سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه باید زمینه مشارکت همه مردم و گروه های مختلف در این برنامه های خداپسندانه فراهم شود گفت: از اهالی پردیسان و بخش های چهارگانه قنوات، خلجستان، سلفچگان و کهک و همچنین کارکنان ادارات و مشاغل و اصناف مختلف استان به صورت ویژه قدردانی می کنم.

میرشکار با اشاره به استقبال مردم از سامانه های الکترونیکی و درگاه های بانکی برای پرداخت وجوهات و کمک های نقدی گفت: عده ای از همشهریان هم با مراجعه به پایگاه های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به کمیته امداد دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه از کل کمک های جمع آوری شده ۱۸ میلیارد ریال کمک های نقدی و ۱۲۸ میلیارد ریال، کمک های غیر نقدی شامل اقلام معیشتی و خوراکی، کیف و کفش و پوشاک و برخی لوازم ضروری زندگی است، تأکید کرد: مردم اطمینان داشته باشند که کمک های آنها قبل از عید نوروز به دست ایتام و نیازمندان خواهد رسید.

میرشکار با اعلام اینکه ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تا پایان سال و ایام نوروز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران هستند، اظهار داشت: کسانی که تاکنون نتوانسته اند در این جشن ملی شرکت کنند و قصد دارند کمک های خود را به صورت نقدی واریز کنند می توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۱۲۵ یا سامانه #۰۲۵*۸۸۷۷* به ایتام و نیازمندان کمک کنند.