به گزارش اکونا پرس،

 سرهنگ "سید مجتبی اشرفی" در گفت و گویی با بیان اینکه یکی از اولویت پلیس پیشگیری از سرقت است، اظهارداشت: تمام ظرفیت های پلیس قم در خدمت به امنیت و سلامت مردم قرار دارد.

وی با اشاره به احتمال افزایش شیوع ویروس کرونا و اهمیت خودمراقبتی از شهروندان خواست، نسبت به عدم حضور در معابرعمومی و حتی جمع فامیل و همچنین دوری از تجمع احتمالی در چهارشنبه آخر سال، اهتمام داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: توصیه همه کارشناسان بر این است که نوروز امسال را در خانه بمانیم و مردم عزیز مطمئن باشند ان شالله بعد از برون رفت از این بیماری مهلک تمهیدات انتظامی و ترافیکی را برای سفر شهروندان به بهترین شکل ممکن تامین خواهیم کرد.

وی با تاکید بر حفظ خونسردی و رعایت مسائل بهداشتی در شرایط حال حاضر جامعه از شهروندان خواست همکاری و همدلی گذشته را با مجموعه خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی به عمل آورده و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همچون گذشته همکار و همیار پلیس باشند.

سرهنگ اشرفی، از شهروندان خواست، کودکان و نوجوانان خود را در این روزها تنها نگذارند و در کنار آنها و مراقبشان باشند، همچنین فرزندان خود را با خطرات ترقه و آتش بازی آشنا کرده و آسیب های ناشی از بازی با مواد منفجره و محترقه را به آنها گوشزد کنند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه کماکان محدودیت های ترافیکی شبانه از ساعت 21تا 3بامداد درمعابر دورن شهری در حال اجراست ،خاطرنشان کرد: لغو و یا تشدید محدودیت های ترافیکی شبانه منوط به تصمیم گیری ستاد مقابله با کرونا است .