به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، دو تن از مدیران مدینه‌الزائرین حرم سید الشهدا(ع) با حضور در حرم مطهر بانوی کرامت با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار و گفت‌وگو کردند.

آیت الله سید محمد سعیدی در این دیدار ضمن خیر مقدم به خادمان حرم اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام گفت: وجود بارگاه ملکوتی حضرت موسى بن جعفر علیه‌السلام پدر گرامی حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در عراق یک پیوند معنوی بین دو کشور ایران و عراق ایجاد کرده و عراقی‌ها نیز نسبت به کریمه اهل‌بیت(س) توسلی ویژه دارند.

وی اضافه کرد: امیدوارم این علاقه و ارتباط محکم‌تر شود تا بدخواهان این اتحاد بین ایران و عراق به طور کامل ناامید شوند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها ضمن تقدیر از حمایت‌های مدیران مدینه‌الزائرین حرم امام حسین علیه‌السلام از موکب حرم بانوی کرامت تصریح کرد: حضرت در دنیا و آخرت به واسطه این کار خیر دست شما را خواهد گرفت.

همچنین، حجت‌الاسلام ظهیر ثباتی‌مقدم از مسئولان موکب حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها در این دیدار طی سخنانی عنوان کرد: خدمت به حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها بیرون از حرم مطهر ایشان، به معنای واقعی توسط عوامل خدمتگذار در مدینه الزائرین امام حسن علیه‌السلام انجام شد و به جرأت میتوان گفت اگر زحمات امثال این افراد نبود ما شاهد این پیشرفت قابل توجه در موکب حرم کریمه اهل‌بیت(س) نمی‌بودیم.

حسین بارودی نیز در این دیدار تصریح کرد: فراهم شدن توفیق خدمت به حضرت معصومه سلام‌الله علیها یکی از آرزوهای ما در ایام اربعین است و هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به این بانوی بزرگوار نیست.

وی ادامه داد: مدینه الزائرین امام حسن علیه‌السلام طی سال به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به زائران حرم‌های مطهر است اما در اربعین با حضور دوستان ما از ایران به ویژه حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها بستر خدمت به حضرت برای ما بیشتر فراهم می‌شود.

در پایان این دیدار نشان خادمی حرم کریمه اهل‌بیت(س) توسط آیت‌الله سید محمد سعیدی به حاج حسین بارودی و سید فرقد از مدیران مدینه الزائرین امام حسن علیه‌السلام وابسته به حرم سیدالشهدا(ع) اهدا شد.