به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی دانشگاه در این مراسم که درسالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه صنعتی قم برگزار شد دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن خیر مقدم به میهمانان جلسه به تبیین نقش بسیج کارکنان در ایجاد همدلی و پویایی در دانشگاه پرداخت و ابراز داشت: بسیج کارکنان می تواند الگوی مناسبی در تبلیغ ارزشهای انقلاب باشد. رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن جلیل از زحمات مسئول سابق بسیج کارکنان دانشگاه گفت در گذشته برخی از جریان‌های سیاسی خاص قصد داشتند دانشگاه را به حاشیه ببرند که با تدابیر لازم اقدامات آنان خنثی شد و دانشگاه در مدار آرامش قرار گرفت. وی افزود:در سایه اتحاد و همدلی بوجود آمده دانشگاه صنعتی قم توانست موفقیتهای بزرگی را به دست آورد. دکتر رضایی نور با اشاره به کسب رتبه اول کشور در اشتغال دانش آموختگان مقطع کارشناسی و قرار گرفتن دانشگاه صنعتی در رتبه ۱۱ تا ۱۵ رتبه بندی پایگاه استنادی جهان علوم اسلام و همچنین کسب مجوز جذب دانشجویان خارجی گفت: با توجه به مرکزیت شهرمقدس قم بعنوان پایگاه جهان تشییع و واقع شدن دانشگاه صنعتی قم در آن،این دانشگاه می تواند مرکز مناسبی برای تربیت مهندسان متدین در جهان اسلام باشد. 

حجت الاسلام دکتر قربانی مبین رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: بسیج با اخلاق مداری و جذب حداکثری در هر عرصه‌ای که وارد شده، توانسته است موفق باشد. وی با سفارش به جذب حداکثری و پرهیز از اختلاف و دو دستگی ادامه داد: حسب توصیه های مقام معظم رهبری حفظه الله و امام راحل تا می توانیم باید قلوب را به هم نزدیک کنیم. تحقق این موضوع نیروی مضاعفی را در جهت سازندگی همه امور ایجاد می کند.

سرهنگ حسن پور مسئول سازمان بسیج کارمندی استان قم در مراسم معارفه مسئول بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی قم، ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات حاضرین گفت بسیج متعلق به همه اقشار است. در جامعه سلایق متفاوتی وجود دارد. متاسفانه برخی کج سلیقگی ها باعث جدا شدن این نیروها و ایجاد دودستگی شده است. وی با تاکید بر اینکه هنر بسیج، جذب حداکثری است گفت مسائل حاشیه ای باید کنار زده شود. با اتحاد می توان تمام مشکلات داخلی کشور را برطرف کرد. وی اضافه کرد تربیت کارمند تراز انقلاب از اهداف بسیج کارمندی است و بهترین مکان برای شروع این منظور دانشگاه است.بسیج کارکنان می تواند الگوی تربیتی مناسبی در محیط خدمت باشد و اخلاق مداری اسلامی را ترویج نماید.

در ادامه حجت الاسلام توکلی مسئول جدید کارکنان با اشاره به سنگینی این مسئولیت اظهار امیدواری کرد که در چارچوب وظایف محوله بتواند انتظارات مطرح شده را برآورده نماید.وی گفت برای تحقق اهداف و ترویج فرهنگ بسیجی در میان کارکنان منفعل عمل نخواهد کرد و در این زمینه از تمام نیروهای ارزشی و همچنین ابزارهای لازم جهت پویایی دانشگاه کمک خواهد گرفت.

این مراسم پس از قرائت حکم انتصاب حجت الاسلام توکلی به سمت مسئول بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی قم پایان یافت.