به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، متن پیام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم به این شرح است:

پیام روز قدس پیام وحدت، یکپارچگی و مقاومت امت اسلام علیه ظلم، تجاوز و اشغالگری رژیم غاصب صهیونسیم، تا رسیدن به پیروزی است.

امام خمینی (ره) با تدبیر حکیمانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را بنام روز قدس نامگذاری کرد تا بیداری امت اسلام را در برابر استکبار گوشزد نماید، تا مسلمانان از قید اسارت شیاطین بزرگ و ابرقدرتها رها و به قدرت لایزال الهی بپیوندند.

در سالهای اخیر انقلاب های مختلف مردمی را علیه دولتهای وابسته و هم پیمان با صهیونیست ها را شاهد بودیم . انقلاب اسلامی امرور  امید دلهای مستضعفان و آزادی خواهان است و استکبار با همه قدرتش منفور در بین امت هاست.

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیسم غاصب و کودک کش، اعلام می دارد، اگرچه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس برگزاری نمی شود، ولی این روز بزرگ در قلوب مسلمانان و آزادی خواهان جهان قرار گرفته است، دفاع از ملت مظلوم فلسطین امسال به شیوه متفاوت و با قوت برگزار می گردد. فریاد آزادی خواهی امت اسلام در دفاع از فلسطین باعث شده صهیونسیم جنایتکار هراسانتر از همیشه در آستانه نابودی قرار گرفته، همانگونه که رهبر معظم انقلاب وعده نابودی اسرائیل را داده اند. انا فتحنا لک فتحا مبینا