به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  در این دیدار ، مهندس عرفانی نسب ، ضمن اعلام آمادگی برای تحت پوشش قرار گرفتن روستای سلوکلو از خدمات شرکت آبفا ، از انجام مراحل نهایی تحت پوشش قرار گرفتن روستای راستگردان تا تابستان امسال خبر داد.

در این دیدار که در فرمانداری شهرستان کمیجان برگزار گردید مقرر شد امور آبفای شهرستان کمیجان با بررسی و برآورد مشکلات آب روستای سولوکلو ، اقدامات لازم جهت تامین اعتبارات مورد نیاز برای اصلاح و بهسازی تاسیسات آب  این روستا را انجام دهد.

در ادامه فرماندار کمیجان به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از  روند اصلاح و بازسازی شبکه آب روستای وفس و آبرسانی به مخزن جدید الاحداث این روستا و همچنین از مراحل ساخت اتاقک و اصلاح شبکه آب روستای نهرپشته بازدید نمودند.

گفتنی ست مخزن ذخیره آب جدیدالاحداث روستای وفس با اعتباری در حدود 5 / 2میلیارد ریال در زمستان سال گذشته به اتمام رسید و عملیات آبرسانی به این مخزن در حدود 9 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که فاز اول آن در حال تکمیل می باشد

همچنین مراحل ساخت اتاقک وخط انتقال آب روستای نهر پشته  با اعتباری بالغ بر 6 / 4 میلیارد ریال به اتمام رسیده است و اصلاح شبکه آب توزیع آب این  روستا نیز با اعتباری در حدود 5 / 4 میلیارد ریال  50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.