به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری: در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت ورق خودرو با تاکید بر لزوم ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری افزود: این شرکت با بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا و به عنوان تنها تولید کننده ورق های گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور نقش بی بدیل در خودکفایی صنعت خودرو سازی کشور و توسعه پایدار منطقه چهارمحال و بختیاری برعهده دارد و ارزش افزوده زیادی خلق نموده است.

میرزایی خاطر نشان کرد: رویکرد جدید شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری مشارکت در طرح های اشتغال زایی با همکاری موسسات دولتی و مالی و اعتباری فضاهای آموزشی و ایفای نقش حمایتی در خصوص محرومیت زدایی از چهره این منطقه می باشد.

وی سپس از اهتمام بانک قرض الحسنه رسالت در پیاده سازی فرهنگ فرهیخته قرض الحسنه در جامعه و توسعه خدمات بانکداری اجتماعی قدردانی و اظهار کرد: هم افزایی در جهت ارزش آفرینی و همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت های طرفین می تواند زمینه ساز ارتباط مطلوبی در جهت خدمت و حمایت اشتغال زایی و کارآفرینی خرد و کوچک در اجتماعی شود.

در ادامه این نشست حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت کشور با تحسین برانگیز خواندن نقش شرکت ورق خودرو بعنوان یک مجموعه مولد در ساختار اجتماعی منطقه گفت: طرح های ارائه شده و پیشنهادی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در راستای رفع محرومیت از چهره این استان و برخورداری از ظرفیت های انسانی نماد یک تحول بنیادین در عرصه اقتصادی و اجتماعی منطقه است.

حسین زاده به تبیین و تشریح اهداف و فعالیت های بانک قرض الحسنه رسالت کشور در قالب خدمات ارزان ،آسان و شرعی در بستر بانکداری اجتماعی (بدون شعبه) پرداخت و افزود: تلاش خواهیم کرد در یک تعامل دوسویه و در راستای برنامه های این بانک، طرح های مشترک با شرکت ورق خودرو را اجرایی و تا پایان آن به تعهدات خویش پایبند باشیم.

وی در پایان اظهار امیدواری نمود در قالب همکاری های منسجم با شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بتوانیم علاوه بر بسترسازی و مهیا نمودن شرایط جهت ایجاد یک هزار شغل خرد و کوچک در اهداف کوتاه مدت بتوانیم طرح های میان مدت و طولانی مدت متعددی را برنامه ریزی و انشالله عملیاتی نماییم.