به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: در این راستا نشستی با فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) برگزار و مسایل مربوط به مسکن ایثارگران، مشارکت در دیدارها و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مباحث مربوط به گلزارهای استان  مطرح شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در این دیدار با اشاره به اینکه حل مشکل مسکن ایثارگران از اولویت های مهم کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران است، افزود: پیرو این مساله سفر ریاست عالی بنیاد به استانها از جمله استان قم و عقد تفاهم نامه حل مشکل مسکن ایثارگران با استاندارقم صورت گرفت که طبق آن بنا شد تا 3550 واحد مسکونی برای ایثارگران فراهم شود.

حجت الاسلام هنرمند با اشاره اینکه سال گذشته 31 قطعه زمین برای 91 ایثارگر در شهر پردیسان اختصاص یافت، ادامه داد: نشست هایی با دستگاههای مربوطه جهت پیگیری تفاهم نامه انجام شده و هم اکنون زمینی برای 800 تا یکهزار نفر از ایثارگران در شهرک قدس در مرحله آماده سازی است .

وی دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف بنیاد ذکر کرد و اشاره داشت: سال گذشته 12هزار دیدار با جامعه ایثارگر استان قم انجام شد.

سردار شاهچراغی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) نیز به فعالیت دفتر ایثارگران سپاه و تاکید بر تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران افزود: امید است بتوانیم با این تعاملات هر چه بیشتر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حل مسایل خانواده معظم شهدا و ایثارگران گام برداریم.