به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند در آغاز طرح دیدار از کارکنان بنیاد با عنوان تکریم خادمان شهدا و ایثارگران افزود: باید فرصت خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را مغتنم بدانیم و در مسیر خدمت به بهترین بندگان خداوند گام برداریم. اگر این خدمت با خلوص نیت صورت گیرد همراه با اجر عظیم است.

دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان قم ادامه داد: خدمت به خانواده معظم شهدا و تکریم ایشان موجب ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و شما نقش ارزنده ای در مسیر خدمت رسانی به این عزیزان را بر عهده دارید.

حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد و تعالی و پویایی جامعه است، فرهنگ ایثار در هر عرصه ای باعث بالندگی و موفقیت است، این فرهنگ با آغاز انقلاب اسلامی احیا شد و تا امروز موجب پیروزی جبهه حق علیه باطل شده است.

وی تاکید کرد: امام راحل خدمت به خانواده معظم شهدا را خدمت به نبی گرامی اسلام (ص) دانستند و رهبر معظم انقلاب اجر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را کمتر از شهادت ندانستند و این اهمیت جایگاه خدمت رسانی در افضل نهادها را متذکر می شود.

وی ادامه داد: باید قدران دان این جایگاه باشیم و تا فرصت است در مسیر خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران این سرمایه های انسانی جامعه اسلامی تلاش نماییم و کسب رضایت ایشان را در راس خدمت رسانی قرار دهیم.