به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سید سجاد موسوی قیداری در نشست توجیهی طرح تابستانی نشاط معنوی ١۴٠٠ اظهار کرد: طرح‌های فرهنگی اهمیت زیادی دارند ولی نحوه اجرای آنها هم اهمیت دارد تا به هدف نهایی دست یابیم.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای شکل اجرا و نحوه پیاده‌سازی طرح‌ها به خوبی توسط معاونت فرهنگی اوقاف صورت گرفته و تمام اقدامات در همین راستا انجام می‌شوند.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم با بیان اینکه کیفیت اجرای طرح، در دست مدیران فرهنگی بقاع متبرکه، مبلغان، مربیان و خدام حرم‌های مطهر امامزادگان است گفت: بر این اساس از همه همکاران طرح نشاط معنوی ۱۴۰۰ انتظار داریم با دغدغه‌مندی بالا وارد میدان شوند و با همت والا و کاری جهادی، امور را پیش ببرند.

وی ادامه داد: کیفی‌سازی طرح‌های فرهنگی اهمیت زیادی دارد به خصوص طرح‌هایی مانند نشاط معنوی که جامعه هدف گسترده و در عین حال بسیار مهمی دارند، نونهالان و دانش‌آموزانی که آینده‌ساز کشور هستند.

موسوی قیداری عنوان کرد: توجه داشتن به کیفیت برنامه‌ها، قرآن‌محوری، توجه به معارف دینی همراه با تعهد لازم و نیز توجه به ارزش‌های اخلاقی و انقلابی و اهتمام در تبیین آنها، از جمله اموری هستند که لازم است از سوی مبلغان، مدیران فرهنگی بقاع متبرکه و همه دست اندرکاران طرح نشاط معنوی ۱۴۰۰ مد نظر باشد.