به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسعود کرباسیان با تاکید بر بررسی فوری حادثه چشمه خوش، بر ضرورت رسیدگی به وضعیت مصدومان و همراهی با خانواده های درگدشتگان این حادثه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، طبق اخبار واصله از منطقه عملیاتی چشمه‌خوش، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه، ۱۵ تیرماه) در زمان آغاز عملیات تعمیرات اساسی خط لوله ۲۰ اینچ انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز انفجاری به وقوع پیوسته است که بر اثر آن سه تن از همکاران این شرکت جان خود را از دست دادند و چهار تن مصدوم شدند.

آتش‌سوزی پس از انفجار مهار و ایمن‌سازی محل حادثه انجام شده است و گروه‌های امدادی برای کمک به مصدومان در منطقه حاضر و گروه‌های پشتیبانی دیگر نیز به محل حادثه اعزام شده‌اند.

مصدومان این حادثه نیز بلافاصله برای مداوا به شهرستان شوش منتقل شده‌اند. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که انفجار لانچر در حین عملیات توپک‌رانی دلیل حادثه بوده است.

همچنین شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز ضمن آرزوی سلامتی برای همکاران حادثه‌دیده و عرض تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده معزز جانباختگان و کارکنان خدوم و جهادگر صنعت نفت، از خداوند منان، علو درجات را برای شادی روح بلند عزیزان مدافع حریم تولید مسئلت کرده است.