به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، عباس جوشقانیان بابیان اینکه مسیر زندگی پر از فراز و نشیب است خطاب به زوج‌های جوان حاضر در مراسم گفت: با آموزش مهارت‌های زندگی تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید تا زندگی‌تان با آرامش بیشتری همراه باشد.

وی کاهش سطح توقعات و گذشت در زندگی مشترک را یکی از مهم‌ترین راهکارهای رسیدن به خوشبختی عنوان و اظهار کرد: امکانات مالی تضمین خوشبختی نیست، پول و ثروت اگرچه آسایش به همراه می‌آورد ولی همیشه آرامش به دنبال نخواهد داشت.

در حاشیه این مراسم محمدابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم نیز بابیان اینکه این مراسم با مشارکت معاونت امور فرهنگی کمیته امداد استان قم برنامه‌ریزی و اجرا شد افزود: زوج‌های جوانی که از آن‌ها تجلیل شد، افراد نخبه و موفق در زمینه‌های علوم قرآنی و دینی، علمی و پژوهشی، فرهنگی و هنری، ورزشی و افراد موفق در دوره‌های آموزش مجازی سبک زندگی رضوی و عفاف و حجاب هستند.

وی بابیان اینکه این زوج‌های جوان از برنامه‌های مشاوره فردی، مسابقات فرهنگی و خدمات آموزش مجازی این نهاد بهره‌مند شده‌اند تصریح کرد: زوج‌های جوان مستعد طرح‌های اشتغال معرفی‌شده از این معاونت در اولویت دریافت خدمات و تسهیلات اشتغال هستند.

نعیمی افزود: پنج زوج جوان نخبه و موفق از مناطق پنج‌گانه قم در این مراسم تجلیل شدند.