به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیدار با اعضای مردمی مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، اظهار کرد: در کارهای فرهنگی امید داشتن و هماهنگ عمل کردن باید سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی دشمنان برای برهم زدن فضای امنیت و آرامش روانی، اخلاقی و فرهنگی قم گفت: در کارهای فرهنگی همراه کردن مردم در امورات یک اصل مهم است و بدون این پایگاه مهم کاری پیش نخواهد رفت.

تولیت آستان مقدس بانوی کرامت با اشاره به همکاری نزدیک مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب و قرارگاه ۱۹ دی در مباحث فرهنگی و به ویژه عفاف وحجاب مطرح کرد: این کار باعث تقویت جبهه انقلاب و دستیابی به اهداف کلان در سطح استان خواهد شد.

امام جمعه قم با ابراز امیدواری از روی کار آمدن دولت جدید و امید در حل سریع تر مشکلات معیشتی و فرهنگی گفت: هم سو بودن دولت، مجلس وقوه قضائیه باعث سرعت بخشیدن به روند حل مشکلات خواهد شد.

سعیدی با توصیه به انجام به تکلیف در حوزه امر به معروف و نهی از منکر گفت: در کنار این بحث مهم آنچه که موجب موفقیت در این واجب فراموش شده می‌شود هم گرایی و تقویت یکدیگر و نقد صحیح و هماهنگی در این امر است.

در این دیدار اعضای مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب به بیان دیدگاه‌‌ها در خصوص وضع فرهنگی و عفاف و حجاب در شهر مقدس قم پرداختند.

لازم به ذکر است مجمع هماهنگی نیروهای جبهه انقلاب با ۲۵۵ عضو فعال با استفاده از ظرفیت‌های جوانان و توجه به سبک زندگی اسلامی، بصیرت افزایی و حضور در فعالیت های جهادی در رفع مشکلات مردم تشکیل شده و فعالیت می‌کند که مهمترین برنامه ها و ارکان آن مطالبه گری این مجمع است.