به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، حجه الاسلام حسینعلی دهقانی، امام جمعه شهرستان جعفرآباد با ابراز خرسندی از اینکه به زودی در شهرستان جعفرآباد قم کمیته امداد مستقل راه اندازی می شود گفت: راه اندازی شعبه مستقلی از این نهاد در جعفرآباد قم آروزی 20 ساله ی من بوده است.

وی با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب زکات در این شهرستان افزود: با راه اندازی شعبه مستقل این نهاد در جعفرآباد و مدیریت قوی در ستاد زکات این شهرستان، افق های بهتر و روشن تری در جمع آوری زکات و کمک به محرومان در این بخش پیش رو خواهیم داشت.

حجه الاسلام دهقانی جعفرآباد را برای اشتغال پایدار و درآمدزایی بسیار ویژه و مناسب عنوان و اظهار امیدواری کرد: با راه اندازی کمیته امداد مستقل در شهرستان جعفرآباد، شرایط اشتغال جوانان و افراد نیازمند در این شهر بهتر از گذشته شود.

امام جمعه شهرستان جعفرآباد قم از فعالیت قابل تحسین مرکز نیکوکاری مسجد جامع این شهرستان در تأمین سبد غذایی و توزیع غذای گرم بین نیازمندان خبر داد و گفت: علاوه بر اینکه نیازمندان این بخش در دهه ولایت از سبد غذایی 400 هزار تومانی بهره مند شدند، 6 هزار پُرس غذای گرم با عنوان اطعام غدیر و 30 هزار پرس نیز با عنوان اطعام حسینی در بین مردم و نیازمندان توزیع شد.

اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در این دیدار راه‌اندازی کمیته امداد شهرستان جعفرآباد قم را حق فوری و مسلّم نیازمندان این شهر و بخش جعفریه دانست و گفت: به‌محض تأمین مکان مناسب، این اداره راه‌اندازی خواهد شد.