به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)کشور از مدیرکل و کارکنان اداره کل راه وشهر سازی به منظور ساخت مسکن محرومین درسطح استان مرکزی، با تامین زمین جهت احداث 674 واحد مسکونی وهمچنین تهیه سهمیه به میزان 100 واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن شهر اراک با اهداءلوح تقدیر بعمل آورد.

دراین لوح آمده است:

برادرارجمند جناب آقای مرزبان

مدیرکل محترم راه وشهر سازی استان مرکزی

سلام علیکم

همانطور یکه مستحضرید رسیدگی به امور محرومین و دستگیری از ایشان به کرات در آموزه‌های دینی تاکید شده و در سیره و سنت ائمه اطهار(علیهما السلام) همواره کمک به نیازمندان در اولویت امور بوده و خود راسا اقدام و دیگران را به این امر خداپسندانه ترغیب می‌نمودند.

 در عصر کنونی بحمدلله خیرین بزرگوار و ذیجودی همچون حضرتعالی هستند که با گستراندن بال عاطفی خود لبخند شادی را بر لبان ایتام نشانده و غبار غم را از چهره ایشان می زدایند و در عرصه خیر و احسان به مصداق آیه شریف" السابقون السابقون اولئک المقربون" از همدیگر سبقت می گیرند.

لذا به همین منظور و بر اساس کلام مشهور" من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از عنایات جنابعالی صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید و امید است در ظل پرتو عنایات باریتعالی و توجهات حضرت ولی عصر( عجل ا.. تعالی فرجه الشریف)  و منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العلی)  بیش از پیش موفق و موید باشید

 من الله التوفیق

 سید مرتضی بختیاری

 رئیس کمیته امداد امام خمینی( ره)