به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: رفع مشکلات ایثارگران در حوزه مسکن و اشتغال از طریق ارایه به موقع تسهیلات موجب گره گشایی از این عزیزان، رونق تولید و اشتغال آفرینی است.

وی ادامه داد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس بدون هیچ چشم داشتی از جان و مال خویش گذشتند تا عزت، استقلال، اقتدار و امنیت را برای این کشور حفظ و تقویت کنند.

حجت الاسلام هنرمند تاکید کرد: امروز خدمت رسانی به این عزیزان قدر دانی از ایثارگری و صبر و پایداری آنان است، هرچند مقام ایثار این قشر ارزشمند با هیچ خدمتی قابل جبران نیست.

مدیرعامل شعب بانک سپه استان قم نیز در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا و ایثارگران خدمت عظیمی به ملت و میهن اسلامی کردند و امروز ملت ما خود را قدردان این ایثارگری ها و از خود گذشتگی ها می داند.

سید کاظم ایروانیان افزود: مفتخریم خدمت گزار این قشر ارزشمند باشیم و امید است بتوانیم خدمتی در خور شان این عزیزان را ارایه نماییم.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم نیز گفت: طی سال گذشته 32 فقره وام مسکن سهمیه بانک سپه معرفی شد. همچنین طی سال1399، 10 فقره وام مسکن به صورت قرض الحسنه به بانک سپه معرفی و جذب گردید.

قاسم تقی پور افزود: در همین مدت از طریق بانک سپه در حوزه اشتغال از محل بند پ ماده 87، 34 نفر از ایثارگران مبلغ 13میلیارد و 900میلیون ریال وام اشتغال را جذب کردند.