به گزارش اکونا پرس،

شهریار انصاری طادی با بیان اینکه اعزام کاروان‌های سلامت به نقاط محروم و کم برخوردار، تبلور خدمت رسانی صادقانه و تلاش خالصانه داوطلبین است که با پشتکار برگ زرینی را در دفتر بشر دوستی رقم زدند، اظهار کرد: داوطلبان هلال‌احمر همواره در امر کمک به بیماران نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت پیشتاز بوده‌ و خدمات داوطلبانه با اهداف بشر‌دوستانه و بدون هیچ‌گونه چشمداشتی به همنوعان و اقشار نیازمند جامعه ارایه می‌شود.

وی  افزود: به همت خانه هلال ملک شهر و  هماهنگی صورت گرفته با شهرداری منطقه 12 به مناسبت هفته داوطلب کاروان سلامت جمعیت هلال احمر اصفهان با هدف کمک به بیماران نیازمند و ارتقاء سطح سلامت خانواده ها به محلات محروم و کم‌برخوردار ناصرخسرو و امیرالمومنین ملک شهر اعزام و در فرهنگسرای امیر المومنین استقرار یافت .

انصاری طادی با اشاره به بهره مندی  407 نفر از ساکنین این منطقه از خدمات رایگان پزشکی و پیراپزشکی این کاروان تصریح کرد: 101 نفر توسط پزشکان داوطلب، ویزیت رایگان شده و 50 نفر نیز از خدمات دندانپزشکی استفاده کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در ادامه گفت : 160 نفر از بانوان توسط پزشکان متخصص زنان و کارشناسان مامایی ویزیت شده و خدمات دریافت کردند همچنین 28 نفر از خدمات شنوایی سنجی بهرمند شدند و از  68 نفر توسط کارشناسان ارتوپدی فنی ، تست صافی کف پا و انحراف ستون فقرات گرفته شد .

گفتنی است 14نفر از پزشکان، متخصصین و اعضای داوطلب هلال احمر در این کاروان سلامت حضور فعال داشتند.

اصفهان- محسن راعی