به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در این دیدار با اشاره به اینکه همه مردم نسبت به سختی های شغل کارکنان آرامستان‌ها در ایام کرونا آگاهی دارند گفت: احترام و اکرام کارکنان آرامستان‌ها نسبت به خانواده های داغدار قابل تحسین است.

وی با قدردانی از حسن تعامل دیرینه مدیرعامل آرامستان‌های قم با کمیته امداد استان قدردانی کرد و گفت: اینجانب هم به نمایندگی از امدادگران از زحمات و خدمات شما برای مردم به ویژه خانواده های تحت حمایت تشکر می کنم.

مدیرکل کمیته امداد استان قم دغدغه خانواده های داغدار تحت حمایت این نهاد در مورد هزینه های کفن و دفن مددجوی وفات یافته را خاطرنشان و اظهار کرد: ما می خواهیم خانواده های داغدار تحت حمایت این نهاد غیر از غم از دست دادن عزیزشان غم دیگری نداشته باشند.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم به ویژه مددجویان تحت حمایت تأکید کرد: باید کاری کنیم که بار هزینه های کفن و دفن مددجویان وفات یافته از دوش خانواده های آنها برداشته شود.

سید سیف الدین موسوی نیارکی، مدیرعامل آرامستان‌های قم نیز با اشاره به اینکه خدمات کمیته امداد، خداپسندانه است گفت: آماده هر گونه همکاری با این نهاد مقدس هستیم.

وی این اقدامات را باقیات و صالحات دانست و خواستار تفاهم نامه بین کمیته امداد و آرامستان‌های قم شد.