به گزارش اکونا پرس،

دکتر سید رضا مرتضوی با بیان اینکه امروز به لطف خداوند متعال فرصت خدمتگذاری به مردم برای مسئولان فراهم شده است، گفت: لازم است تمام توان و تلاشمان را در جهت خدمت گذاری بیشتر و کار جهادی فراهم نماییم.

وی افزود: شاهد رشد و پیشرفت خوبی در حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) هستیم و لازم است از متولی و دست اندرکاران تقدیر نماییم و این امر موجب توسعه و تحول هرچه بیشتر منطقه در آینده خواهد بود.

دکتر سید رضا مرتضوی تصریح کرد: کارگروه مذکور با حضور معاون استاندار، شهردار و فرماندار اصفهان و حرم زینبیه تشکیل و زمینه ی توسعه حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) را فراهم نماید.

شهرداری همراه حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) است

علی قاسم زاده شهردار اصفهان در این دیدار با بیان اینکه شهرداری همراه حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) است گفت: منطقه 14 دارای اهمیت برای همه مدیران شهری است و تلاش خود را در جهت توسعه این منطقه و این آستان مقدس انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) محور توسعه است افزود: در این دوره مدیریت شهری اعتماد به مردم جز محورهای اصلی است و از مشارکت هرچه بیشتر مردم استقبال می کنیم.

شهردار اصفهان تصریح کرد: شهرداری منطقه 14 با هماهنگی و همراهی متولی حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) زمینه ی توسعه عمرانی، فرهنگی و اجتماعی بیشتر را فراهعم نمایند.

در ابتدای این دیدار محمدرضا دیانی با بیان اینکه حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) می تواند به توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر شهر و استان کمک کند، بیان کرد: لازم است با همراهی و همکاری مسئولان استان یک اثر فاخر در این دوران ایجاد شود.

وی با بیان اینکه همراهی و همیاری مسئولان استان به لطف خداوند در شرایط خوبی قرار دارد اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های توسعه گردشگری حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) قابل توجه است و نیازمند برنامه ریزی و آینده پژوهی است.

محمدرضا دیانی تصریح کرد: حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) در منطقه ای قرار گرفته است که دارای ظرفیت های ویژه فرهنگی و مذهبی است و لازم است مسئولان استان علاوه بر توسعه عمرانی، توسعه اجتماعی و فرهنگی را برنامه ریزی نمایند.

سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به همراه معاونین و علی قاسم زاده شهردار اصفهان از حرم حضرت زینب خواهر امام رضا (ع) بازدید و با تولیت و مسئولان این آستان مقدس دیدار و گفتگو نمودند.

اصفهان- محسن راعی