به گزارش اکونا پرس،

شهداء مردان میدانی بودند که دل را به جهانی فراتر از این عالم خاکی سپردند، عشق معنویشان را به فراسوی عقل های منطق بین و چشمان ظاهرنگر پیوند زدند، دست افشان و پای کوبان و با قامتی افراشته و استوار مرگ را به سخره گرفتند و چه خوش، جان و دل را در راه آرمان های خود به پیشگاه معبود ارزانی داشتند.

آری، شهداء با باران زلال خونشان کویر شوره زار غفلت را به گلستان رهایی، آزادگی و آزادی خواهی مبدل ساختند تا خون پاکشان از چشمه سارهای خروشان عشق بجوشد و دیار وجود آزادی خواهان را سیراب نماید.

 ما مفتخریم در ذوب آهن اصفهان که بیش از ۱۶ هزار ایثارگر دوران دفاع مقدس و ۲۹۰ همکار شهیدمان، رسالتی بزرگ از جنس دانایی، تلاش و حرکت با گام های استوار و بلند در مسیر انقلاب را بر دوش ما نهادند. مسئولیتی که هر زمان و مکان و در لحظه لحظه زندگی مان ساری و جاری است و خواهد بود و به جد و از ژرفنای وجودمان معتقدیم، فریاد همیشه رسای شهیدان در ثانیه ثانیه زمان طنین انداز است چرا که این فریاد ریشه در «هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا دارد و تا گسترده ترین میدان موعود ادامه خواهد داشت.

 فرصت را مغتنم می شمارم، فرارسیدن ۲۲ اسفند؛ سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را گرامی می دارم و این روز را  به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت شریف ایران، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به ویژه خانواده های جلیل القدر شهداء والامقام ذوب آهن اصفهان که با پایداری و شکیبایی، صبر و صلابت و بصیرت،  بیرق پر افتخار شهادت را بر دوش گرفته اند تبریک تهنیت می گویم.

اصفهان_محسن راعی