به گزارش اکونا پرس،

مراسم تکریم و تجلیل از بزرگان صنعت و معدن استان باهمت خانه صنعت،معدن و تجارت و اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی و نیز سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری برگزار و از فعالین برجسته این حوزه تقدیر شد.

این آیین با حضور رییس خانه صنعت،معدن و تجارت کشور،نماینده شهرستان شهرکرد در مجلس شورای اسلامی،استاندارو معاون امور اقتصادی ، جمعی از مدیران کل ونیز فعالین برجسته بخش خصوصی استان برگزار شد.

در ابتدا سهل آبادی رییس خانه صنعت،معدن و تجارت کشور برلزوم حمایت هرچه بیشتر دولت از بخش خصوصی تاکید نمود و تقویت این ارتباط را کلید و رمز شکوفایی و توسعه استان عنوان نمود.

سپس راستینه نماینده شهرستان شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از نقش بنگاه داری و عدم حمایت موثر بانک ها از بخش کسب و کار انتقاد کرد و افزود:به فرموده مقام معظم رهبری بانک‌ها می بایست به تقویت نقش تسهیل گری در امور کسب و کار بپردازند و این امر را رسالت و وظیفه اصلی خود بدانند.

حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری نیز با تاکید بر اراده و عزم جدی دولت برای حمایت همه جانبه از بخش خصوصی خاطر نشان کرد:می بایست با ترویج رو حیه ایثار با مقاومت و ایستادگی برمشکلات و تنگناهای ناشی از تحریم های ظالمانه بین المللی فائق آمده و تلاش کنیم استان چهارمحال و بختیاری را به کم ترین نرخ بیکاری و محرومیت برسانیم.

در پایان از شرکت ‌های شاخص استان از جمله شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با اهداء تندیس و لوح سپاس تجلیل شد.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در دو بخش رکوردداران تولید و نیز شرکت‌های شاخص در حوزه مسئولیت اجتماعی حائز رتبه برتر شد.

اصفهان_محسن راعی