به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان، با حضور رئیس روابط عمومی در برنامه تلویزیونی “یک شهر ضیافت” که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۵ استانی اصفهان، پخش می‌گردد، پالایشگاه اصفهان با تقدیم ۵۰۰ میلیون تومان در جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مشارکت نمود و با این کار خداپسندانه چند تن از زندانیان، به آغوش خانواده بازگشتند.

محمدرضا زائری در این برنامه به فعالیت‌های پالایشگاه در جهت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان ضمن انجام وظایف عملیاتی و تأمین فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور و تحویل خوراک به پنج شرکت پایین دستی، توجه به شرایط و وضعیت استان و کشور را جزو وظایف خویش می‌داند .و در این جهت در چند سال اخیر بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه، تن ماهی، عدس، ماش و سویا تهیه و در بین نیازمندان توزیع می کند. همچنین در ایام شیوع کرونا ضمن پرداخت ۹ میلیارد تومان در جهت مقابله با کرونا، به شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به طور مستمر بسته‌های بهداشتی اعم از ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده تهیه و در بیمارستان ها توزیع کرده است. این شرکت در کنار فعالیت روزمره بیش از ۴۰۰ هزار لیتر ماده ضدعفونی‌کننده نیز برای سازمان‌ها وادارات متقاضی اصفهان تولید و توزیع کرده است. همچنین ۱۵۰۰ تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) اهدا کرده است.
گفتنی است برنامه یک شهر ضیافت در راستای کمک برای آزادی مددجویان زندانی جرایم غیر عمد در طول ماه مبارک رمضان هرروز پیش از افطار از سیمای مرکز اصفهان اجرا می‌شود.

 

اصفهان_محسن راعی