به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، وی خاطر نشان کرد: خدمت به مناطق و محلات کم برخوردار شهر از جمله رویکرد و اولویت فعالیت های شهرداری اراک می باشد که در این دوره نیز با جدیت بیشتری تقویت شده است.

دکتر کریمی تصریح کرد:مسولین باید با خدمت بیشتر به مردم در مناطق محروم و کم برخوردار، این مناطق را به سطحی از توازن توسعه ای ارتقاء دهند تا شاهد کاهش فاصله ها در طبقات اجتماع و مناطق شهر باشیم.

وی یادآور شد: انشاالله این روند مثبت را با قوت ادامه خواهیم داد و در حوزه های ورزش، فضای سبز، خدمات شهری و فرهنگی این مسیر را در راستای خدمت گذاری به شهروندان شریف کلان شهر اراک خواهیم پیمود چرا که این حق همه شهروندان است تا از خدمات و امکانات شهری به عدالت برخوردار شوند.

شهردار اراک با بیان اینکه مقرر گردیده پروژه های شهری که جهت خدمت به مردم تکمیل می شوند  توسط خود مردم افتتاح شوند افزود: این امکانات حق مردم منطقه است و شهروندان نیز باید مطالبه گر باشند تا مسولین وقت بیشتری را جهت خدمتگذاری به آنان صرف نمایند تا فاصله ای که بین مناطق برخوردار و کم برخوردار وجود دارد با فعالیت شبانه روزی کاهش یابد.

دکتر کریمی اضافه کرد:امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح پروژه‌های بیشتر خدماتی در سطح شهر اراک باشیم.