به گزارش اکونا پرس،

محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان اصفهان و هیأت همراه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان با اهدا لوح تقدیر و نشان ممتاز استاندارد به مهندس ایرج رخصتی از تلاش های مدیریت و کارکنان این مجتمع عظیم صنعتی در تولید محصولات استراتژیک با کیفیت قدردانی کرد.
مدیرکل استاندارد استان اصفهان همچنین ضمن بازدید از خط تولید ذوب آهن اصفهان با سرپرست و تعدادی از معاونین این شرکت دیدار و گفتگو نمود  .
مهندس رخصتی در این دیدار با اشاره به این که محصولات فولادی به سبب استفاده در حمل و نقل عمومی و مصارف ساختمانی، باید دارای استاندارد و کیفیت عالی باشند زیرا به امنیت مردم گره خورده است، گفت: محصولات ذوب آهن اصفهان از دیرباز به لحاظ کیفیت و این شرکت در رعایت استانداردهای مربوطه و همچنین تدوین استانداردهای ملی در حوزه صنعت فولاد از شهرت ویژه ای برخوردار است .
وی به شعار “با اطمینان بسازید” ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: در فرایند تولید محصولات نگاه ذوب آهن اصفهان یک نگاه فرا ملی است زیرا این محصولات با نام تولید ایران صادر می شود بنابراین هرگز اجازه نمی دهیم به نام میهن عزیزمان کوچکترین خدشه ای وارد شود .
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: هرچند استاندارد یک فرایند خارجی است و کشورهای پیشرفته استاندارد بالاتری دارند ولی ذوب آهن اصفهان برای محصولات خود به ویژه در امر صادرات، جدیدترین و سختگیرانه ترین استاندارد ها را رعایت می کند که از همت و تلاش کارکنان این شرکت برای تولید محصولات متنوع و با کیفیت حکایت دارد .
فرمانی نیز ذوب آهن اصفهان را یکی از افتخارات کشور دانست و گفت: این واحد تولیدی یکی از بزرگترین صنایع کشور است که تولیدات آن از سطح کیفی بسیار مطلوبی برخوردار و  باعث افتخار استان و کشور است. وی با اشاره به این که ریل ذوب آهن اصفهان، کیفیت بسیار خوبی را دارا می باشد، افزود: از زمانی که  پروانه علامت استاندارد این محصول صادر شده سه مرتبه نمونه برداری انجام گردیده که هر دفعه همه آزمون ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است .
وی با اشاره به این که کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان در منطقه رقیب ندارد، گفت: با کیفیت محصولات ذوب آهن، می توان سهم بزرگی از بازار منطقه را به دست آورد.
شایان ذکر است سازمان استاندارد برای بررسی کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان ، از این محصولات درکارخانه و همچنین در نقاط مختلف کشور نمونه برداری کرده است و بر اساس نتایج حاصل شده ، نشان ممتاز استاندارد را به این مجتمع عظیم صنعتی اختصاص داد .

 

 

اصفهان_محسن راعی