به گزارش اکونا پرس،

ناصر اکبری که در نخستین نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در سال ۱۴۰۱ سخن می گفت افزود: همه مدیران شرکت با برنامه ریزی دقیق و مدیریت صحیح منابع، راهبرد تامین آب شرب پایدار در ۱۰۰ شهر و ۹۴۸ روستای تحت پوشش را در فصل تابستان تدوین نمایند.

وی عدالت در توزیع آب را سرلوحه کار آبفای استان اصفهان عنوان کرد و گفت: تمام تاسیسات ذخیره، انتقال و توزیع آب به ویژه در شهر های باقی مانده و سپس در روستاها باید به سامانه تله متری مجهز شوند تا موضوع تامین و توزیع آب با دقت بیشتری مدیریت شود.

سرپرست آبفای استان اصفهان بر تجهیز تاسیسات آبی به دیزل ژنراتور تاکید کرد و افزود: با توجه به احتمال قطع برق در فصل تابستان، مدیران آبفای مناطق خودگردان باید در اسرع وقت نسبت به تجهیز و راه اندازی دیزل ژنراتورهای مورد نیاز اقدام کرده تا وقفه ای در فرایند تامین و توزیع آب مشترکین در روزهای گرم سال به وجود نیاید.

وی در پایان از مدیران آبفای مناطق خودگردان خواست نسبت به تجهیز و تامین لوازم مورد نیاز گروه های رسیدگی به حوادث آب و فاضلاب اقدام کرده و در خصوص برگزاری مانور شیرآلات و کاهش زمان تعمییرات برنامه ریزی لازم را به عمل آورند.

 

اصفهان_محسن راعی