به گزارش اکونا پرس،

نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با عنوان « روابط عمومی صنعت در ایران ، تجربه ها و روندها» ، با خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، حسین زاده قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت، دکتر تقی پور دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو-ایران و جمعی از اساتید ، صاحب نظران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی برگزار شد . در این کنفرانس همانند دوره های گذشته مدیر برتر حامی روابط عمومی بر اساس معیارهای این حوزه توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی و باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو انتخاب شد که در سال جاری بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، این عنوان به ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان رسید.

ویژگی‌های ایرج رخصتی که منجر به انتخاب وی به عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شد ، رویکرد عملی وی در مسئولیت های مختلف کاری در ذوب آهن اصفهان طی سالهای مختلف و همچنین مسئولیت در شرکت تارابگین به عنوان مدیر عامل که همواره نسبت به حوزه روابط عمومی و ارتباطات توجه خاصی داشته است. پاسخگویی به ذینفعان به شیوه های مختلف از جمله میز خدمت ، توسعه ارتباطات درون و برون سازمانی ، توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی شرکت ، مشارکت در برنامه های فرهنگی و اجتماعی ، حضور مداوم در بین کارکنان ، حضور در برنامه های مختلف روابط عمومی و همایش های مرتبط با شرکت ، ارتباط وتعامل با رسانه ها، حضور فعال درشبکه‌های اجتماعی و کانال های تخصصی صنعت فولاد ، در نظرگرفتن جایگاه مناسب برای روابط عمومی در ساختار سازمانی و ….از جمله معیار های دیگر در این انتخاب می باشد.

حسین زاده قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت در حاشیه این رویداد گفت : صنایع معدنی و فولادی از نقاط قوت اصلی ما در حوزه صنعت و اقتصاد است و دستاوردهای چشمگیری داشته است . خوشبختانه در ۴۰ سال گذشته ، یکی از توفیقات جمهوری اسلامی ایران در فعالیت های رسانه ای در حوزه صنعت فولاد رخ داده است که به شدت امید آفرین است و این حاصل فعالیت روابط عمومی ها و رسانه ها در این حوزه است .

مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت ضمن تمجید از حمایت‌های مدیریت ذوب آهن اصفهان از فعالیت‌های حوزه روابط عمومی که موجب امید بخشی در جامعه است ، گفت : بعد از انقلاب دستاوردهای امید آفرینی در حوزه فولاد برای جامعه داشتیم و رتبه ما در جهان در تولید فولاد نشانگر این موفقیت است و باید تلاش کنیم این امید آفرینی را از طریق رسانه ها توسعه دهیم .

 

اصفهان_محسن راعی