به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، علیرضا شعبانی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی با محوریت بانوان به ویژه دختران جوان گفت: بانوان نقش موثری در تربیت فرزندان و نسل های آینده، ترویج فرهنگ و معارف دینی و اسلامی و همچنین تقویت اعتقادات و اندیشه های افراد دارد به همین دلیل برگزاری برنامه های مختلف با محوریت بانوان و ارج نهادن به زحمات آنان امری ضروری است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردای اراک با اشاره به اینکه اجتماع بانوان تمدن ساز به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیه و هفته گرامیداشت مقام مادر و زن برگزار شد، افزود: در این مراسم از بانوان شاخص شهرستان اراک با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این مراسم از بیانات دکتر مهدی هادی از سخنرانان برجسته کشوری بهره مند شدند، ادامه داد: این اجتماع با اشتقبال و حضور گسترده بانوان اراکی روبرو بود و برگزاری مراسم جشن و برنامه های شاد و متنوع از جمله برنامه های این جشن بود.

شعبانی همچنین به برگزاری ویژه برنامه شکوه مادری نیز اشاره کرد و گفت: این مراسم نیز به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مهمان ویژه این برنامه بانو صادقی کارشناس امور تربیتی و مادر ۹ فرزند هستند، ادامه داد: این مراسم چهارشنبه ۲۸ دی ماه از ساعت 15 در فرهنگسرای شهر اراک واقع در شهر صنعتی برگزار شد.