به گزارش اکونا پرس،

ستاد برگزاری رویداد کیش اینوکس 2018 ضمن تشکر از کلیه مشارکت کنندگان، با در نظر گرفتن معیارهای ذیل شامل:

1. نظم و هماهنگی و همکاری مناسب و به موقع با مجری در کلیه مراحل

2. برگزاری کارگاه های آموزشی، ارائه محتوای مناسب و مشارکت در  نشست های B2B  

3. رعایت شئونات اسلامی و اصول اخلاقی و احترام به قوانین در طول برگزاری رویداد

4. غرفه سازی متناسب و حفظ و ارتقای جاذبه های بصری رویداد

5. مشارکت و حمایت محتوایی در راستای برگزاری هر چه بهتر رویداد

اقدام انتخاب و معرفی بهترین های رویداد به  عنوان غرفه های برتر در چند محور می نماید.

سازمان های دولتی و نهادهای ناظر و حامیان معنوی:

ضمن قدردانی از کلیه سازمان ها و حامیان معنوی حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ، سازمان خصوصی سازی و بیمه مرکزی

این کمیته سازمان بورس و اوراق بهادار را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

بانک ها                                                  

ضمن قدردانی از کلیه بانک های حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از بانکهای توسعه صادرات و رفاه کارگران

این کمیته بانک صادرات ایران را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

بیمه ها

ضمن قدردانی از کلیه شرکت های بیمه ای در رویداد و با تشکر ویژه از شرکت های بیمه ایران معین، بیمه آسیا، بیمه رازی و بیمه ملت این کمیته شرکت بیمه کوثر را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

هلدینگ های سرمایه گذاری

ضمن قدردانی از کلیه هلدینگ های سرمایه گذاری حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی-شستا، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، صندوق ذخیره فرهنگیان و گروه سرمایه گذاری دلیران پارس این کمیته شرکت گروه سرمایه گذاری امید را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

صندوق های تامین مالی

ضمن قدردانی از کلیه صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های تامین سرمایه حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از صندوق توسعه ملی و تامین سرمایه لوتوس پارسیان این کمیته شرکت تامین سرمایه نوین را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

کارگزاری های بورس

ضمن قدردانی از کلیه شرکت های کارگزاری حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از شرکت های کارگزاری دلیران پارس، مبین سرمایه و بانک صادرات این کمیته شرکت کارگزاری دنیای خبره را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

ضمن قدردانی از کلیه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان میزبان رویداد کیش اینوکس، سازمان منطقه آزاد انزلی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه این کمیته سازمان منطقه آزاد اروند را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

شرکت های دانش بنیان

ضمن قدردانی از کلیه شرکت ها و نهادهای دانش بنیان حاضر در رویداد و با تشکر ویژه ازمعاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه شریف پردیس بین الملل کیش و دانشگاه تهران این کمیته شرکت پیک فرزان پویان را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

پاویون ها و ادارات استانی

ضمن قدردانی از کلیه استانداری ها، شهرداری ها، ادارات کل و مراکز خدمات سرمایه گذاری استان های حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از استانداری استان هرمزگان جهت تشکیل پاویون استان هرمزگان و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز جهت تشکیل پاویون استان فارس این کمیته مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مازندران را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

صنعت و معدن

ضمن قدرانی از کلیه شرکت های صنعتی و معدنی حاضر در رویداد کیش اینوکس و با تشکر ویژه  از شرکت ملی صنایع مس ایران و گروه معدنی و صنعتی چادرملو این کمیته شرکت فولاد مبارکه اصفهان را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

زیرساخت و شهرسازی

ضمن قدردانی از شرکتهای پارس میکای کیش ( میکا مال) ، شرکت مهندسی بین الملل توسعه ساختمان (تیسا کیش)  این کمیته شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

انجمن ها و تشکل ها

ضمن قدردانی از کلیه انجمن ها و تشکل های حاضر در رویداد و با تشکر ویژه از انجمن نظارت بر طرح های سرمایه گذاری، انجمن مدیریت کیفیت و انجمن بانکداران خبره ایران این کمیته اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران را به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.

ارائه و مشارکت محتوایی

ضمن قدردانی از کلیه شرکت ها و مجموعه های داخلی و خارجی حاضر در رویداد  که با حضور و مشارکت خود چه از نظر تعداد مشارکت کنندگان و چه از نظر تولید و ارتقای سطح محتوایی رویداد باعث ثبت یک رکورد در کیش اینوکس 2018 گردیده اند و با تشکر ویژه از شرکت Capital Intelligence ، شرکت bia forum گرجستان و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران این کمیتهانجمن مالی اسلامی ایران را جهت برگزاری همایش نقش مالی اسلامی در اقتصاد ، قدمی به سوی ثبات با همکاری موسسه Redmoney Group به عنوان غرفه برتر در این حوزه معرفی می نماید.