امروزه علاوه بر رزرو اینترنتی هتل، امکان مطالعه و شناخت هتل‌های مقصد و انتخاب بهترین هتل با توجه به قیمت و کیفیت خدمات آن وجود دارد. سایت‌هایی مثل جاباما تخفیف‌های همه هتل‌ها به خصوص هتل‌های خوب و پنج ستاره را اعلام کرده و بهترین اتاق‌ها را با چند کلیک به شما معرفی ‌و رزرو خواهد کرد. برای معرفی این فرآیند با راهنمای رزرو اینترنتی هتل استقلال با تخفیف ویژه در سایت جاباما همراه شوید.

ورود و عضویت در جاباما

هتل استقلال تهران یکی از معدود هتل‌های پنج ستاره تهران است، عمر این هتل بیشتر از 50 سال است، اما برج غربی آن در دهه 60 و برج شرقی در سال 1376 همزمان با اجلاس سران اسلامی بازسازی شده است. در حال حاضر برج شرقی از وضعیت بهتری نسبت به برج غربی برخوردار است، اما برج غربی خاطراتی مثل فیلمبرداری فیلم گنج قارون را در خود تداعی می‌کند. اقامت در این هتل علاوه بر استفاده از خدمات یک هتل پنج ستاره در برج شرقی، در برج غربی دیده شدن خاطرات را به همراه خواهد داشت.

  • برای رزرو هتل استقلال تهران، قبل از هرچیز وارد سایت جاباما شوید و اگر عضو سایت جاباما نیستید، روی گزینه ورود/عضویت که با دایره قرمز در تصویر زیر مشخص شده است، کلیک کنید.
  • اطلاعات خود را در فرم باز شده تکمیل و ثبت نام خود را با تایید کد ارسالی توسط اس ام اس و یا لینک ایمیل تایید کنید. دوباره وارد سایت خواهید شد و می‌توانید روی ایمیل خود که جای ورود و عضویت را گرفته است کلیک کرده و مشخصات خود را در پروفایل کاربری تکمیل کنید.
  • مستطیل قرمزی که در تصویر زیر مشخص شده است، مراحل جستجوی شما را مشخص می‌کند. این کادر دارای دو قسمت هتل و اقامتگاه داخلی و هتل خارجی است. کافی است برای رزرو هتل استقلال، کلمه استقلال را در قسمت جستجوی مقصد تایپ کرده (با تایپ دو یا سه حرف هتل استقلال تهران برای شما نمایش داده خواهد شد.) و تاریخ رفت و برگشت خود را در مرحله دوم و سوم مشخص و روی دکمه جستجو کلیک کنید.
  • در صفحه ای که پیش رو خواهید داشت، توضیحات این هتل در تاریخ مورد نظر شما، به همراه درصد تخفیف مربوط به هتل استقلال نمایش داده شده است. کمی پایین‌تر مانند تصویر زیر می‌توانید، گزینه‌هایی برای رزرو را مشاهده کنید که به ترتیب شماره توضیح داده خواهد شد. همچنین در این صفحه قادر به مشاهده امکانات هتل، دیدن تور مجازی، ویژگی‌های مشترک اتاق‌ها، هتل‌های مشابه جهت مقایسه، توضیحات بیشتر هتل استقلال و نظرات کاربران راجع به هتل استقلال تهران خواهید بود.
  1. شماره یک در تصویر نشان‌ دهنده عدم وجود اتاق یک تخته برج غربی جهت رزرو هتل استقلال است.
  2. شماره دو که در حال حاضر صفر است تعداد اتاق مورد نیاز برای رزرو در هتل استقلال تهران را نمایش می‌دهد. شما می توانید با تایپ تعداد اتاق مورد نظر خود و یا استفاده از علامت های + و یا -، تعداد اتاق‎ها را مشخص کنید. پس از این مرحله مجموع قیمت به ازای هر چند شب که مد نظر شما باشد در قسمت 5 به همراه تعداد سکه‌های دریافتی مشخص خواهد شد.
  3. این قسمت نمایش دهنده تعداد سکه دریافتی در جاباما برای رزرو اتاق یک تخته برج شرقی و قیمت هتل استقلال تهران برای این اتاق است. که بعد از تخفیف 36 درصد توسط هتل استقلال تهران قیمت آن به 450 هزار تومان در تصویر رسیده است.
  4. در قسمت چهارم شما قادر به مشاهده تخفیف 45 درصد به جای 36 درصد برای اتاق دو تخته غربی هستید.
  5. پس از مشخص شدن سکه‌های دریافتی و مبلغ هتل برای تعداد شب‌های مختلف روی رزرو در قسمت 5 کلیک کنید.

شما می‌توانید در قسمت‌های هتل‌های مشابه، هتل استقلال تهران را با بقیه هتل‌های هم قیمت مقایسه کنید.

  • پس از وارد شدن به صفحه جدید مشخصات خود و یا مسافر خود را در فرم مربوطه وارد کنید و به عملیات رزرو خود ادامه داده، حساب کاربری خود را شارژ کرده و مبلغ هتل را پرداخت و واچر خود را دریافت کنید.

گرفتن تخفیف بیشتر از تخفیف هتل در جاباما

با جمع کردن سکه در جاباما می‌توانید در حال حاضر از 30 هزار تومان (27 سکه) تا پانصد هزار تومان (450 سکه) تخفیف بگیرید و کد تخفیف خود را در قسمت مشخصات مسافر وارد کنید.

مقایسه هتل استقلال تهران با دیگر هتل‌های مشابه

به جز مقایسه از طریق صفحه خود هتل استقلال شما می‌توانید با مشخص کردن هتل های تهران، در ابتدای این آموزش به جای کلمه استقلال، قیمت تمامی هتل‌ها را در زمان تعیین شده مشاهده کنید و به طور مشخص قیمت، تعداد ستاره هتل‌ها، امکانات و حتی نوع اقامتگاه، مقایسه خود را به طور دقیق انجام دهید. به طور مثال قیمت هتل استقلال تهران را با دیگر هتل‌ها مقایسه کرده و با دانستن هزینه اقامت در هتل استقلال تهران قیمت اتاق‌های مختلف را با امکانات و کیفیت اتاق‌های مشابه در هتل‌های دیگر  قضاوت کنید.