به گزارش اکونا پرس،

عسگری مارانی در گفت و گو  با شستا رسانه گفت: در دوره اخیر مدیریت شستا با حضور محمد رضوانی‌فر، اول صورت‌های مالی افشا شد و سپس شستا و شرکت‌های بزرگ آن به مرور وارد بازار سرمایه شدند. این رخداد میمون و مبارک که در دوره اخیر مدیریتی شستا شکل گرفت موجب شد عملکرد مدیران بر اساس نرخ سهام در بورس مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان این‌که ارتقا شفافیت در همه لایه‌های شستا از اقدامات مهم صورت گرفته است، گفت:اقتصاد کشور از سیستم قیمت‌گذاری غیرمنصفانه رنج می‌برد، لذا سیستم قیمت‌گذاری منصفانه یکی از موارد با اهمیت در اقتصاد کشور محسوب می‌شود.شستا به عنوان یکی از مهمترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در حوزه‌های مرتبط، چه سیمان یا دارو یا روغن‌های موتور و ... تلاش بسیاری برای حرکت به سوی قیمت‌گذاری منصفانه برداشته است و ورود سیمان به بورس کالا یکی از موثرترین اقدامات در این حوزه محسوب می‌شود.

عسگری مارانی با بیان این‌که برنامه‌ریزی و اقدامات شستا در پیگیری تحقق دریافت گزارش‌های حسابرسی شده مقبول از سازمان حسابرسی یکی از اتفاقات مهم و ارزشمندی است که به پایداری و امیدواری ذی‌نفعان کمک می‌کند، گفت:

هرچقدر صورت‌های مالی شفاف و مقبول باشد ذی‌نفعان و سهام‌داران  شستا ارزیابی بهتری از شرکت خواهند داشت و طبیعتا امید به آینده بیشتر می‌شود  به همین خاطر تلاش‌های شستا برای دریافت گزارش‌های مقبول برای آن‌هایی که به سهم نگاه بلند مدت دارند این دید را می‌دهد که می‌توانند با امید بیشتری بر روی آن تمرکز کنند.​