به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام،هشتاد و ششمین جلسه مجمع روابط عمومی‌ های شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر در روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان ۱۴۰۲ با حضور دکتر مهدی سالم سرپرست ارتباطات و توسعه برند گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به میزبانی شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

در این نشست که با برگزاری کارگاه‌های آموزشی با هدف بروزرسانی دانش رسانه ای همراه بود، دکتر یونس شکرخواه و دکتر مجید رضاییان به عنوان اساتید مدعو در خصوص روابط عمومی مدرن و خبر نویسی و چالش های پیشرو مطالبی ارائه کردند.

گفتنی‌ست در این نشست، دکتر مهدی سالم سرپرست ارتباطات و توسعه برند گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز مطالبی پیرامون اهمیت تعاملات و نقش روابط عمومی ها در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر ارائه داشتند.

بررسی تقویم فرهنگی سالانه با هدف ایجاد انگیزه و ارتقاء وحدت و همدلی خانواده و نیز اقدامات اصلاحی در حوزه خدمت رسانی از دیگر برنامه‌های این نشست ۲ روزه روسای روابط عمومی شرکت‌ های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر بود که با پیشنهاداتی از سوی روسای روابط عمومی و مدیران و سرپرستان امور فرهنگی عملیات غیر صنعتی همراه و مورد گفتگو قرار گرفت.

گفتنی است مجمع روابط عمومی شرکت‌های منطقه ویژه پتروشیمی از سال ۱۳۸۸ به صورت دوره‌ای در شرکت‌های منطقه برگزار می گردد.