به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی‌ بوعلی سینا، بیست‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیرنفت، معاونین، سفرای کشورهای خارجی و دیگر مقامات و مدیران کشوری و بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

با آغاز به کار بیست‌وهشتمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی، شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان یکی از بزرگترین پتروپالایشگاه‌های تولید کننده بنزین، گازوئیل و سوخت کشور نیز همزمان با دیگر شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸B پذیرای مشتریان، ذینفعان، شرکت‌های توانمند و دانش‌بنیان داخلی و خارجی است.

در این دوره از حضور شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، مدیران و کارشناسان این شرکت نیز به گفتگوی با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه پرداختند تا به یکی از پرترددترین شرکت‌های حاضر در سالن تخصصی صنعت پتروشیمی تبدیل شوند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹ تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود و طی این بازه، کارشناسان و مدیران پتروشیمی بوعلی سینا در غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سالن ۳۸ B حضور فعال خواهند داشت.