به گزارش اکونا پرس،

به نقل از  روابط عمومی پتروشیمی خوزستان صالح احمدی  در بازدید از شرکت مهندسی صنعت و تولید جمع‌ساز با تاکید براینکه این اقدام در راستای عمل به وعده‌ها انجام می‌شود،ادامه‌داد: ارتباط مستقیم با مشتریان و برنامه پایش و بررسی مشکلات فنی پس از فروش و ارائه بازخورد به طور مداوم ضروری است.

در این بازدید هنری مدیرعامل شرکت مهندسی صنعت و تولید جمع‌ساز با بیان اینکه طی بیش از 20 سال تجربه، تبدیل به یکی از سرآمدان صنعت چراغ خودرو شده‌اند، گفت:این شرکت بیش از 150 محصول برای سطح متنوعی از ابزار روشنایی خودرو در حال عرضه دارد که هرکدام از آنها مطابق با سطح بالاترین استانداردهای بین‌المللی طراحی و تولید می‌شوند. 

هنری افزود : تولید پلیکربنات در کشور پشتوانه خوبی در زنجیره تامین برای شرکت‌های چراغ‌ساز است که نیاز به واردات آن را مرتفع می‌سازد . 

لازم به ذکر است در تیر ماه سال جاری با دعوت مدیر عامل پتروشیمی خوزستان مشتریان داخلی این شرکت از سایت‌ها و آزمایشگاه بازدید و با مدیران از این شرکت رو در رو  مذاکره کردند.

صالح احمدی در این بازدید از ساماندهی امور مشتریان و برقراری ارتباط موثر با آنها برای گرفتن بازخورد مناسب در کمترین زمان ممکن برای ارتقا مستمر کیفیت محصولات و ایجاد تنوع در گرید محصولات بر اساس نیاز مشتریان و خدمات پس از فروش خبر داد.

17a7e397-e3e1-44fb-8993-619d7dd1f79f

84a549be-72e0-42e9-8f26-fd986d7707f6