به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری توانیر، این نشست با حضور فرمانده بسیج شرکت مادر تخصصی توانیر، معاون منابع انسانی، معاون فروش و خدمات مشترکان، مدیر دفتر مدیریت مصرف، فرمانده و اعضای شورای پایگاه بسیج در نهم مهرماه سال جاری برگزار شد.

در این بازدید فرمانده بسیج شرکت مادر تخصصی توانیر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: بعد از 1400 سال همیشه یاد و خاطره شهدای کربلا و به اسارت رفتن خاندان نبوت را گرامی می داریم و در واقع محرم و صفر، اسلام را زنده نگه داشته است بنابراین باید هر ساله بعد از حادثه کربلا محرم و صفر را عزاداری کنیم و برای انقلاب خودمان نیز برای نسل جدید یاد و خاطره دفاع مقدس فراموش نشود.

وی با اشاره به عبور موفق از پیک بار تابستان سال 98 بیان کرد: امسال توانستیم با لطف خداوند و درایت همکاران  صنعت برق و همکاران بسیجی در شرکت های توزیع3800 مگاوات از نیاز شبکه سراسری را مدیریت و از پیک بار سال 98 به خوبی گذر کنیم.

فرمانده بسیج شرکت توانیر گفت: استفاده از ظرفیت بسیج بویژه در مقوله مصرف بهینه برق از اولویت های شرکت توانیر است.

احمد یزدی اضافه کرد: تقویت توان آموزش از طریق بسیج به عموم مردم، راه اندازی گروه های جهادی و بسیج سازندگی باید به عنوان یک هدف محقق در زمینه تحقق آن تلاش شود.

وی عنوان کرد: در زمینه مدیریت بهینه مصرف برق مشوق هایی برای مردم اعمال شده که باید از ظرفیت بسیج برای اطلاع رسانی آن تلاش شود.

احمد یزدی بیان کرد: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب بسیج باید به دولت در جهت جلب رضایتمندی مردم تلاش کند که در این راستا همواره وزارت نیرو و شرکت توانیر خود را نیازمند همکاری بسیج به عنوان ظرفیتی مردمی می داند.

وی ادامه داد: امروز دنیا، دنیای تکنولوژی است و قدرت رسانه ای در دست ایادی استکبار جهان است و از این قدرت در فضای مجازی و غیر مجازی بر ضد نظام و انقلاب استفاده می کنند و این وظیفه بر عهده ما بسیجیان است که در برابر دشمنان بایستیم و با کارکردی مناسب در فضای مجازی چهره اسلام را به جهانیان نشان دهیم.

در ابتدای این نشست رضوی علوی فرمانده پایگاه بسیج شرکت برق جنوب استان کرمان، کرامتی مجری بخش علمی و تحقیقات بسیج و راهله صحبتی مشاور بانوان و مسئول بسیج خواهران نیز به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط پایگاه بسیج پرداختند.

شایان ذکر است احمدی یزدی از اتاق کنترل شرکت بازدید و در جریان اقدامات انجام شده توسط این شرکت در گذر از پیک بار سال 98 قرار گرفتند.