به گزارش اکونا پرس،

اداره HSE در هر سازمان ، علم و هنر تامین ایمنی و سلامت کارکنان در برابر عوامل مخاطره آمیز و تلاش در جهت تطبیق شرایط کار با الگوهای استاندارد است.

به نقل از روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران،مهندس سید ابوالحسن محمدی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مراسم تقدیر از کارکنان HSE این شرکت با اشاره به جایگاه ویژه آن اظهار داشت : مجموعه HSE در قالب یک فرهنگ کارکرد دارد . فرهنگی که محوریت آن بر سلامت و امنیت حوزه منابع انسانی و جلوگیری از آسیب به تاسیسات صنعتی خود را نشان می دهد و در لوای این فرهنگ ، اطمینان خاطر و آرامش کارکنان را تضمین می نماید.

مهندس محمدی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در حوزه منابع انسانی در قالب افزایش رضایت شغلی عنوان کرد: در بخش نیروی انسانی و مسائل فرهنگی با همکاری خوب مدیران و روسای واحدهای مختلف پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته ایم و امیدواریم با اجرای طرح های این حوزه بتوانیم در آینده ای نزدیک درصد این پیشرفت را افزایش دهیم و شاهد رضایت بیشتری در بین کارکنان باشیم.

بر اساس این گزارش ، جلال چاوشی فر رییس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، در این مراسم همکاران مناطق عملیاتی را جبهه اصلی و خط مقدم صنعت نفت دانست و اظهار داشت: رویکرد ما توجه ویژه به مناطق عملیاتی است و در این زمینه اهتمام جدی در حمایت و پشتیبانی از مناطق عملیاتی داریم.

وی با تقدیر از اقدامات انجام شده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در حوزه حفظ و نگهداشت، سلامت و انگیزه منابع انسانی گفت: ستاد شرکت ملی نفت ایران همواره نقش حمایت و پشتیبانی را در خصوص منابع انسانی خواهد داشت.

این گزارش می افزاید ، مراسم تقدیر از کارکنان و همکاران موفق HSE با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و رییس روابط کار و مددکاری اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در منطقه عملیاتی خانگیران برگزار شد. در این مراسم همچنین ، از تیم آتش نشانان شرکت بهره برداری نفت گاز شرق که در چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان شرکت ملی نفت ایران موفق به کسب مقام سوم شدند ، تقدیر و تشکر به عمل آمد.