به گزارش اکونا پرس،

 

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهدی حسن زاده در این باره گفت: رعایت نکات ایمنی و کاربست صحیح دستورالعمل های ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE) ) شرکت و همچنین آموزش های تئوری و عملی حین کار از سوی اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی باعث ثبت این رکورد در دستگاه حفاری 35 فتح شده است.

وی توانمندسازی و ارتقاء سطح دانش تخصصی افسران ایمنی مدیریت HSE))، حضور فعال کارکنان عملیاتی در دوره های آموزشی ضمن خدمت، جدیّت و دقت عمل، زمینه دستیابی به یک هزار  شبانه روز کار بدون حادثه و صیانت از منابع انسانی و دکل حفاری، تجهیزات و متعلقات آن را فراهم آورد.

رئیس دستگاه حفاری 35 فتح شرکت ملی حفاری ایران  در رابطه با ایمن سازی محیط کار افزود: هر نوع  هزینه کرد در زمینه آموزش و ایمن سازی محیط کار که به سلامت کارکنان و تجهیزات منجر می شود، سرمایه گذاری ارزشمند در جهت حفظ سرمایه های ملی تلقی می گردد.

حسن زاده که با 39 سال سن جزو رؤسای جوان و با تجربه دستگاه های حفاری شرکت ملی حفاری ایران است، توضیح داد: از سال 1382 در این شرکت استخدام  و تا کنون در تمامی بخش های عملیاتی فعالیت داشته و حدود چهار سال در سمت رئیس دستگاه انجام وظیفه می کند.

 

وی با بیان اینکه دستگاه 35 فتح از شمار دستگاه های سنگین با قدرت دو هزار اسب بخار است که تحت مدیریت عملیات حفاری - 3 شرکت قرار دارد، اظهار کرد: این دستگاه از سال 1390 به ناوگان شرکت پیوسته و تاکنون 29 هزار و 624 متر حفاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است و در زمان حاضر در موقعیت نفت شهر در حال تعمیر و تکمیل یک حلقه چاه نفتی در حوزه عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران می باشد.