به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی، مهندس فرخ علیخانی، تجربه، تخصص، دلسوزی و در مجموع عشق به کار را از ویژگی های بارز کارکنان مناطق نفتخیز جنوب در همه عرصه ها به ویژه نگهداری و تعمیرات برشمرد و گفت: تولید ایمن و پایدار هدف اصلی صنعت نفت است و کارکنان مناطق نفتخیز جنوب با پشتیبانی فنی از فرآیند تولید به خصوص در بخش ماشین آلات دوار، این مهم را محقق ساخته اند.

وی با بیان اینکه در کنار این فعالیت ، استفاده از توانمندی های بخش خصوصی نیز می تواند ثمربخش واقع گردد، افزود: باید بر اساس شیوه نامه ابلاغی وزیر نفت بر سه موضوع  تعمیرات اساسی ماشین آلات فرآیندی، جایگزین سازی با برندهای جدیدتر و قراردادهای اجرا و نگهداری تمرکز بیشتری کنیم و باید اذعان داشت که مناطق نفتخیز جنوب در این مسیر و با تعامل خوب با بخش خصوصی، پیشرو بوده و دستاوردهای قابل توجهی داشته است.

مهندس کمالی، مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی مناطق نفتخیز جنوب نیز با ارائه توضیحاتی، بازدید کنندگان را با رویه های فنی، فن آوری ها و پتانسیل های موجود در کارگاه مرکزی اهواز آشنا کرد.

گفتنی است معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید پنجشنبه 19 دی از کارگاه مرکزی آغاجاری نیز بازدید بعمل خواهد آورد.

پس از این بازدید، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید به همراه مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آیین گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که به میزبانی استانداری خوزستان برگزار گردیده بود، شرکت کردند.