به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت برق حرارتی، مصطفی رجبی با بیان این که در ایام نوروز افزون بر 20 هزار نفر از پرسنل صنعت برق فعالیت خواهند کرد تا شبکه پایداری شبکه برق حفظ شود، خاطرنشان کرد: همه پرسنل این صنعت با درک شرایط کنونی کشور، برای تداوم خدمات رسانی مطلوب و تامین برق پایدار برای مشترکان تلاش می کنند .

رجبی اظهار داشت: این تعداد از پرسنل در نیروگاه ها، مراکز دیسپاچینگ، و گروه ها و اکیپ های عملیاتی و مراکز اتفاقات شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور فعالیت خواهند کرد .

سخنگوی صنعت برق همچنین از آغاز پویش # صنعت_برق_همیشه_بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا  در کشور تلاش می کنند .

رجبی تاکید کرد:  تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات غیرحضوری برای رفاه حال مشترکان به ویژه در شرایط حاضر، اولویت اصلی صنعت برق است .

وی خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا در قالب این پویش به فعالان نظام سلامت کشور نشان دهیم که درمبارزه با این بیماری کنار آنها هستیم .

سخنگوی صنعت برق در عین حال خاطرنشان کرد: به منظور تامین برق بیمارستان ها و مراکز درمانی، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت .