به گزارش اکونا پرس،

 

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام محموله سوم پتروشیمی بندرامام به منظور ضدعفونی معابر و شهرها در راستای کمک به منطقه و مقابله با ویروس کرونا آماده و به قرارگاه پدافند زیستی بندرامام خمینی (ره) و شهرک طالقانی اهدا شد.

این مجموعه از کمک ها که شامل چکمه ضد اسید ، لباس کار  مخصوص ، شیلد با کلاه ، شیلد بدون کلاه ، مواد ضدعفونی کننده ، دستکش ، پمپ های سم پاشی و مواد غذایی بوده در بسته های مختلف آماده و به قرارگاه تحویل داده شده است.

این شرکت در مرحله قبلی کمک های خود با مشارکت بسیج منطقه ماهشهر برای نیروهای جهادی منطقه که وظیفه ضدعفونی اماکن و معابر را بعهده دارند لباس های بارانی ، دستکش ، ماسک ،  مواد غذایی و چهل دستگاه سم پاشی را تهیه و اهدا کرد.

گفتنی است پتروشیمی بندرامام علاوه بر این‌کمک ها ، بصورت مجزا توسط نیروهای جهادی بسیج و خدمات اجتماعی مجتمع اقدام به ضدعفونی معابر منطقه با هماهنگی قرارگاه ها کرده است.

شایان ذکر است شرکت پتروشیمی بندرامام با بیشترین سهم از تامین منابع مالی شورای راهبردی منطقه نقش تاثیر گذاری را در اقدامات صورت گرفته در راستای مقابله با ویروس کرونا در منطقه ایفا کرده است.