به گزارش اکونا پرس،
 

 

 

به نقل ازروابط عمومی شرکت برق حرارتی؛ محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی به مناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات پیامی در جهت پاسداشت زحمات  خدمتگزاران این عرصه پیامی ارسال کرد.
متن پیام بدین شرح است:

           حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت        آری به اتفاق جهان می توان گرفت

نامگذاری 27 اردیبهشت ماه به نام روز ملی روابط عمومی و ارتباطات، بهانه ای است تا نقش و جایگاه هنر هشتم و دست آوردهای ارزشمند تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی های شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی را ارج نهیم.

امروزه ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان داشته و سازمانی پیشرو است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی و اطلاعاتی نقش خود را در جامعه پررنگ تر نماید.

در واقع روابط عمومی ها با برنامه ریزی اصولی و ارائه اطلاعات مشاوره ای به مدیران ارشد می توانند نقش بسزایی در جهت پیشرفت نمودار توسعه ایفا نمایند و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد. از این رو می توان گفت که روابط عمومی تنها یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی  نیست بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

نهاد روابط عمومی می تواند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال جهش تولید مزین گردیده همگام با سایر بخشها با جاری ساختن روحیه خدمتگزاری و سختکوشی در کل سازمان، زمینه اجرایی شدن شعار سال را در سراسر میهن اسلامی فراهم آورد.

از کارگزاران این عرصه انتظار میرود با تبادل تجارب و اندوخته های ارزشمند خود و آسیب شناسی آنچه تاکنون از بدو تاسیس شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی گذشته، شرایط و کیفیت بهتری را برای این نهاد مهم و اثربخش فراهم کنند.

در این برهه ی حساس مبارزه با ویروس کرونا با نگاه مخاطب محور و پاسخگویی از طریق به کارگیری روشهای ارتباطی موثر، در راستای شناساندن جایگاه صنعت برق حرارتی و  اهمیت  آن در نزد افکار عمومی استفاده کنند .

اینجانب ضمن تقدیر از خدمات روابط عمومی های نیروگاه های حرارتی کشور، روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه مدیران و کارشناسان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی صنعت برق حرارتی تبریک عرض میکنم.