به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ،مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با اشاره به انجام اقدامات عملیاتی توسط متخصصان این شرکت اظهار داشت : طی چند سال گذشته اکثر اقدامات عملیاتی شرکت نظیر تعمیرات اساسی مناطق عملیاتی، با استفاده از نیروهای داخلی و با صرف هزینه مالی بسیار اندک و در مدت زمان کوتاهی انجام گرفته است. 

 مهندس ناصری پور افزود: تلاش و فعالیت همکاران با وجود مشکلات و محدودیت های بسیار از قبیل کمبود قطعات، مسائل ناشی از تحریم ها، گرمای شدید هوا و لزوم رعایت موازین بهداشتی مقابله با بیماری کرونا ، صعب العبور بودنمسیر های خطوط لوله و همچنین آلودگی برخی از مناطق به جا مانده از جنگ تحمیلی با برنامه ریزی دقیق و بدون هیچ گونه حادثه ای بسیار ستودنی است. 

مهندس ناصری پور با تاکید بر حمایت کامل از ایده های خلاقانه همکاران در همه زمینه ها گفت: به دلیل حساسیت بالای مناطق عملیاتی و شرایط حساس کشور از همه طرح ها و ایده های خلاقانه حمایت کامل به عمل می آید و شرکت آماده دریافت همکاری با سایر موسسات و شرکت ها و افراد خلاق دانشگاهی است . همچنین شرکت         بهره برداری نفت و گاز غرب با توجه به تجربیات خود در زمینه های مختلف تعمیراتی،  آمادگی یاری رساندن به سایر شرکت های نفتی در حوزه های مختلف را دارد.

براساس این گزارش مهندس محسن بیات رئیس منطقه عملیاتی نفت شهر/ تنگ بیجار در تشریح تعمیرات اساسی این منطقه تصریح کرد : فعالیتهای تعمیر و نگهداری مد نظر با برنامه ریزی توسط پنج گروه اصلی تعمیراتی شامل خطوط لوله، مکانیک، برق، ابزاردقیق و کارگاه مرکزی انجام شد و واحد های بهره برداری، بازرسی فنی، تدارکات کالا، HSE ، خدمات فنی و ترابری نیز در انجام این عملیات حضوری فعال داشتند.