به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت ایام ماه محرم و شهادت امام سجاد(ع) مدیریت عمل گرا را ضامن پایداری تولید دانست و گفت: صنعت نفت در حساس ترین شرایط تاریخ خود، تنها به همت مدیران عمل گرا و کارکنانی با روحیه جهادی راهبری می شود و همین امر باعث شده که ما ضمن تحقق صد در صدی برنامه تولید، هر لحظه آمادگی کامل افزایش تولید را نیز داشته باشیم.

مهندس احمد محمدی افزود: مهندس مراد کمالی را می توان به عنوان نمونه ای از یک مدیر عملگرا و توانمند معرفی کرد که همواره در واحدهای مختلف، موجبات پویایی فرآیند کار و انگیزش منابع انسانی شده‌ است.

 وی در ادامه از زحمات مهندس کمالی تقدیر کرد و برای مهندس همایون داودی فیل آبادی، سرپرست جدید مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرایندی آرزوی موفقیت کرد.

مهندس مراد کمالی نیز خود را سرباز نظام در حوزه ی صنعت معرفی کرد و گفت: بیش از بیست سال فعالیت در مناطق نفتخیز جنوب تجربه ارزشمندی بود و همواره در این جبهه با روحیه جهادی و انقلابی توانستیم اهداف خُرد و کلان سازمان را در راستای اهداف کشور تحقق بخشیم.

وی ادامه داد: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از اوایل انقلاب تا کنون، در خط مقدم دفاع مقدس و جنگ اقتصادی قرار داشته است و من همواره و در هر جبهه‌ای که خدمت کنم، در راستای اعتلای این شرکت تلاش خواهم نمود.

در پایان، جمعی از مدیران و روسای ستادی نیز ضمن تاکید بر موفقیت حاصله در مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی، از مهندس کمالی تقدیر و برای مهندس داودی آرزوی موفقیت کردند.