به گزارش اکونا پرس،

به نقل از دفتر روابط عمومی هلدینگ برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی- در این مراسم با صدور حکمی از سوی محسن امیری، مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی صبا، محمد هادی سپهری به عنوان سرپرست جدید شرکت تولید نیروی جنوب غرب صبا منصوب و از تلاش های علی نواصر زاده، مدیر عامل پیشین این شرکت تشکر و قدردانی گردید.
امیری، در این مراسم که در حاشیه چهل و دومین جلسه شورای مدیران هلدینگ برق و انرژی صبا برگزار شد، طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس نواصرزاده، انتصاب آقای مهندس سپهری را تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی تقدیر و تشکر و قبول مسئولیت هاست.
وی با اشاره به اینکه نیروگاه های زرگان و خرمشهر در جنوب غرب کشور جایگاه ویژه ای دارند افزود: برنامه توسعه ای نیروگاه خرمشهر را در دستور کار داریم و با تلاش همکاران نیروگاه زرگان افزایش تولید واحدهای بخار و گاز مراحل پایانی خود را می گذراند.
مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا در ادامه با اشاره به شرایط بسیار دشوار در تابستانی که گذشت، اظهارداشت: علی رغم تمامی مشکلاتی که وجود داشت با تلاش پرسنل خدوم نیروگاه های بنیاد مستضعفان در کشورموفق شدیم در پیک بار سال جاری نقش بسزایی در تولید برق پایدار ایفا کنیم.
شایان ذکر است، شرکت تولید نیروی جنوب غرب صبا از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ برق و انرژی صبا وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مالک نیروگاه ۹۷۲ مگاواتی خرمشهر شامل ۶ واحد گازی ۱۶۲ مگاواتی و نیروگاه ۴۱۸ مگاواتی شهید مدحج زرگان اهواز شامل ۲ واحد بخار ۱۴۵ مگاواتی و ۴ واحد گازی ۳۲ مگاواتی است.