به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، بهمن بهبهانیان با اعلام این خبر بیان کرد: این بسته ها در قالب لوازم تحریر آموزشی توسط اداره آموزش تهیه و با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره)  و  اداره بهزیستی در اختیار  دانش آموزان بی بضاعت مدارس  مناطق محروم قرار گرفت.

وی افزود: شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در کنار وظایف تکلیفی خود در امر تولید نفت و گاز، با استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه مسئولیت های اجتماعی اقدامات قابل توجهی را در زمینه آموزش  و کمک به مدارس با هماهنگی و مشارکت آموزش و پرورش انجام داده است.  

بهبهانیان گفت:‌ در این راستا از ابتدای سال گذشته تا کنون بیش از ٦٠ دستگاه کولر گازی در اختیار مدارس مناطق محروم در جوار تاسیسات قرار گرفت و در نیمه نخست سال جاری  نیز تعمیر و بازسازی ۹ مدرسه در شهرستان امیدیه و بخش جایزان در دستور کار قرار گرفته و به اتمام رسید.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی و رویکرد مثبت مجموعه مدیریت این شرکت در این زمینه عنوان کرد: هر ساله با توجه به کمبود ها و شرایط منطقه کلاس های آموزشی کنکور و کلاس های تقویتی جهت دانش آموزان شهرستان های همجوار توسط این شرکت برگزار می شود.

شایان ذکر است سال های گذشته نیز شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری اقدام به تهیه ۴۵۰۰ بسته های آموزشی نمود که امسال در مقایسه با گذشته افزایش یافته است.