به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، بیست و دومین همایش تقدیر از واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور توسط سازمان حفاظت محیط زیست، در روز سه شنبه مورخ 12 اسفند‌ماه 1399 با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با حضور آقای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،‌ آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و تعدادی از نمایندگان شرکت‌های صنعتی و خدماتی، در سالن همایش‌های سازمان محیط زیست تهران برگزار شد.

بنابراین گزارش، 259 واحد برای شرکت در بیست و دومین همایش ملی تقدیر از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز کشور، ثبت نام کرده بودند؛ که شامل 215 واحد صنعتی، دو واحد معدنی و 42 واحد خدماتی بودند؛ و پس از بررسی و ارزیابی ثبت نام کنندگان، پنج واحد صنعت برگزیده سبز، چهار واحد خدمات برگزیده سبز، 42 واحد صنعت سبز، یک واحد معدن سبز و 13 واحد خدمات سبز، انتخاب شدند.

در این همایش ملاک انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی، عملکرد زیست‌محیطی واحدها در سال قبل برگزاری همایش یعنی سال 1398می‌باشد.

در پایان این همایش کشوری، از شرکت پتروشیمی زاگرس با اهداء تندیس به همراه لوح تقدیر به عنوان صنعت برگزیده سبز کشور تجلیل به عمل آمد.